Nawigacja
· Strona główna

· Historia
· Statut
· Misja i wizja
· Wczesne wspomaganie
· Wychowankowie
· Pracownicy
· Baza dydaktyczna

· Galeria zdjęć
· Pliki do pobrania
· Linki
· Kontakt
· Szukaj
Warto odwiedzić
Film o nas


Walentynki 2017

Obrazy newsów: walentynki2014.jpg

     Po raz kolejny, tym razem z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego ruszyła ośrodkowa poczta walentynkowa. Za jej pośrednictwem można było przesłać kartkę walentynkową do osoby którą się lubi. Walentynki rozdała specjalna grupa "Szklana Amor", która dodatkowo rozdała każdemu słodkie ciasteczka oraz chętnym osobom zostawiała na policzku serduszkowego całusa. Dodatkowo każdy mógł skorzystać ze specjalnego parawanu, gdzie można było wykonać sobie walentynkowe selfie. To był dzień pełen miłości <3

Stary Spichlerz

Obrazy newsów: martynak2016.jpg

     Grupa X wybrała się do restauracji "Stary Spichlerz" w Sierakowicach, gdzie każdy mógł zamówić coś dla siebie. Każdy był bardzo zdecydowany przy swoim wyborze. Na końcu musieliśmy oczywiście uregulować rachunek :) 

Zajęcia Teatralne

Obrazy newsów: teatralne2.jpg

   „Wiersze pod psem” Wandy Chotomskiej były dzisiejszym tematem warsztatów teatralnych, na które zaprosiliśmy rodziców naszych podopiecznych. Pełne humoru wiersze o najlepszych przyjaciołach człowieka- psach, ukazały talent teatralny każdego z wychowanków. Dzięki temu przedsięwzięciu nauczyliśmy się jak przezwyciężyć tremę- nasza wiara we własne siły wskoczyła na wyższy poziom.