Nawigacja
· Strona główna

· Historia
· Statut
· Misja i wizja
· Wczesne wspomaganie
· Wychowankowie
· Pracownicy
· Baza dydaktyczna

· Galeria zdjęć
· Pliki do pobrania
· Linki
· Kontakt
· Szukaj
Warto odwiedzić
Film o nas


My na Facebooku
Zakończenie Roku Szkolnego 2016/17

Obrazy newsów: zakonczenie_roku.jpg

     Nadszedł długo wyczekiwany przez wszystkich moment- zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Czas podsumowań, wspomnień oraz wzruszeń, jak również ostatnia chwila przed wakacjami, aby przypomnieć, nie tylko naszym wychowankom, o zasadach bezpieczeństwa w czasie wypoczynku. Dlatego właśnie nim świadectwa i dyplomy trafiły do rąk naszych podopiecznych my zorganizowaliśmy krótki quiz wiedzy o bezpieczeństwie. Na szczęście okazało się, że wszystkie przepisy i sposoby na niczym nie zakłócony wypoczynek są wszystkim dobrze znane. Odetchnęliśmy z ulgą, a P. Dyrektor mogła ze spokojem ducha i uśmiechem na twarzy wręczyć zasłużone świadectwa Drodzy wychowankowie jesteśmy z Was przeogromnie dumni! Praca z Wami to prawdziwy zaszczyt! Dziękujemy Wam za ten kolejny, wspólny rok! Tymczasem życzymy Wam i Waszym rodzicom udanych wakacji, pełnych pięknych i niezapomnianych przygód oraz samych słonecznych dni! Do zobaczenia we wrześniu!:)

Zacna wizyta naszych "małych" przyjaciół ze szkoły w Sierakowicach

Obrazy newsów: witaj2016.jpg

   Uczniowie klasy ID i IIH ze Szkoły Podstawowej im. F. Ceynowy w Sierakowicach odwiedzili podopiecznych ORW, z którymi uczestniczyli w zajęciach Zumby.

Dzień Informatyka 2017

Obrazy newsów: info2017.jpg

     Po raz pierwszy w naszym Ośrodku obchodziliśmy "Dzień Informatyka". Jak na prawdziwych uczniów przystało- nowy temat zaczynamy od podstawowych informacji. Odświeżyliśmy informacje odnośnie sprzętu komputerowego, który większość z nas ma u siebie w domu. Przy pomocy wyobrani, kartonów, kleju, farb, kleju i taśmy stworzyliśmy nasz ośrodkowy "tekturowy komputer". Filmowa relacja na kanale youtube: https://www.youtube.com/watch?v=3motnH06HlM