Nawigacja

· Historia
· Statut
· Misja i wizja
· Wczesne wspomaganie
· Strefa rodziców
· Wychowankowie
· Pracownicy
· Baza dydaktyczna

Projekt PFRON

Projekt „Niepokonani. Rehabilitacja dzieci
i młodzieży niepełnosprawnej” współfinansowany
ze środków PFRON
Warto odwiedzić
Film o nas


My na Facebooku
Zakończenie Roku Szkolnego 2017/18

Obrazy newsów: koniec.jpg

      Zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018! Blisko 60 naszych podopiecznych otrzymało świadectwa oraz nagrody za wzorową postawę wychowanka ORW w Szklanej! Cały rok podsumowaliśmy bardzo radośnie i tanecznie, jednocześnie szczycąc się osiągniętymi sukcesami! 
 Wszystkim życzymy bezpiecznych wakacji

Odwiedzamy przyjaciół

Obrazy newsów: szkoa_muzyczna.jpg

       W dniu 13 czerwca grupa II i V wybrały się do Szkoły Podstawowej nr 1 w Sierakowicach. Zostaliśmy zaproszeni do wspólnej zabawy podczas, której wykonaliśmy serduszka z plasteliny oraz wspólny plakat. Po zabawie zwiedziliśmy placówkę, która zadziwiała swoją wielością i kolorystyką . Pani dyrektor wraz z uczniami byli bardzo zadowoleni z naszej wizyty, mając  nadzieję, że jeszcze ich odwiedzimy.

Ostrzyckie Wędkowanie

Obrazy newsów: ostrzyce2014.jpg

      Tradycyjnym zwyczajem wybraliśmy się już na XVI Plenerowe Spotkanie Osób Niepełnosprawnych ,,Ostrzyckie Wędkowanie” do Ostrzyc, które odbyło się 06.06.2018r. W programie powitaliśmy gościa specjalnego ,,Królową Jeziora Ostrzyckiego‘’. Płynęliśmy statkiem po jeziorze oraz łodzią strażacką. Ciekawą atrakcją  nie tylko dla chłopców było zwiedzanie i przejażdżka wozem strażackim i radiowozem. Podczas odpoczynku na polanie zacieśnialiśmy nasze koleżeńskie relacje podziwiając piękne widoki.