Nawigacja

· Historia
· Statut
· Misja i wizja
· Wczesne wspomaganie
· Strefa rodziców
· Wychowankowie
· Pracownicy
· Baza dydaktyczna

Projekt PFRON

Projekt „Niepokonani. Rehabilitacja dzieci
i młodzieży niepełnosprawnej” współfinansowany
ze środków PFRON
Warto odwiedzić
Film o nas


My na Facebooku
Restauracja Krzywy Róg

Obrazy newsów: region2015.jpg

      Grupa IX wybrała się do restauracji Krzywy Róg w Garczu, aby utrwalić prawidłowe zasady kulturalnego zachowania się w miejscach użytku publicznego w ramach realizacji tygodniowego tematu: Z kulturą na co dzień. Restauracja urzekła nas pięknym wystrojem regionalnym oraz smacznymi daniami, szczególnie zasmakował nam wiejski chleb ze smalcem podany z kiszonym ogórkiem. Wyjazd zaliczamy do udanych! 

Bal Karnawałowo- Walentynkowy

Obrazy newsów: karnawa.jpg

 

      Karnawał dobiega końca, z tej okazji Samorząd Uczniowski 13 lutego zorganizował bal karnawałowo-walentynkowy dla wszystkich miłośników dobrej zabawy. Na tą okazje wychowankowie przebrali się w różne stroje karnawałowe zainspirowane własnymi pomysłami oraz zainteresowaniami. Z okazji nadchodzących walentynek oczywiście nie mogło zabraknąć nastrojowej muzyki oraz walentynkowych konkursów. Na zakończenie SU dla wszystkich przygotował słodki poczęstunek. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę.
Ferie Zimowe 2017/2018

Obrazy newsów: feriesztuka.jpg

      Ferie zimowe 2017/2018 już za nami. Czas płynął nam szybko ale intensywnie. Przez pięć dni poznawaliśmy różne zawody, znakomitych gości oraz integrowaliśmy się z dziećmi z miejscowości Szklana. Dziękujemy wszystkim, którzy organizowali tegoroczne warsztaty, a Pani Renacie Radomskiej i Pani Bożenie Kwidzyńskiej za koordynacje nad tak dużym przedsięwzięciem. Bezpiecznych ferii i do zobaczenia za rok.